Kontakt

Czym są WyprawyPiesze.pl?

Miłośnicy obcowania z naturą, aktywnego wypoczynku, wędrówek, outdooru i kempingu znajdą mnóstwo ciekawych informacji, które pomogą im rozwijać zamiłowanie do wypraw na piechotę. Artykuły z poradami, informacje o kempingach, biuletyn email, dostępne są dla wszystkich czytelników Wypraw Pieszych.

Jak zapisać się do Biuletynu?

Formularz zapisu można znaleźć na wielu stronach portalu lub na odrębnej stronie ☛ Poznaj nas. Wypełnij formularz podając swój email oraz imię. Aktywacja jest automatyczna zaraz po zapisaniu się do naszego biuletynu, tj. po kliknięciu potwierdzenia wysłanego na podany adres email.

Czy otrzymam spam?

Nie! Zgodnie z regulaminem nie sprzedajemy danych użytkowników innym podmiotom, ani nie udostępniamy tych danych. Twoje dane są bezpieczne. My też nie lubimy spamu, więc nie będziemy bombardować twojej skrzynki email reklamami. W każdej chwili możesz wypisać się z biuletynu email.

Czy mogę opublikować historię z mojej podróży?

Oczywiście, że jest możliwość publikacji twojego artykułu opisującego podróż. Wejdź na stronę ☛ Opublikuj Artykuł i dowiedz się więcej. W prezencie otrzymasz oryginalne odznaki po publikacji.

Czy WyprawyPiesze mogą zostać Patronem?

Ciekawe projekty z zakresu turystyki aktywnej, wędrówek, pobytu na kempingach itp. są mile widziane do objęcia patronacką opieką przez portal. Na stronie ☛ Patronat przeczytasz więcej informacji na ten temat. Patronat jest bezpłatny, który obejmuje promocję wydarzenia na stronie WyprawyPieszePL i w sieciach społecznościowych.

Jakie możliwości mają przewodnicy?

Nie jesteśmy biurem podróży, ale przewodnicy turystyczni, podróżnicy mają możliwość publikowania relacji z podróży na portalu i zapraszania czytelników na swoje, niekomercyjne wyjazdy.